Monday, August 12, 2013

"Mockingjay" - Suzanne Collins

53.

Pealkiri: "Mockingjay"

Autor: Suzanne Collins

Leheküljed: 448

Raamatu tagakaanelt: Against all odds, Katniss Everdeen has survived the Hunger Games twice. But now that she´s made it out of the bloody arena alive, she´s still not safe. The Capitol is angry. The Capitol wants revenge. Who do they think should pay for the unrest? Katniss. And what´ worse, President Snow has made it clear that no one else is safe either. Not Katniss´ family, not her friends, not the people of District 12.

Enda arvamus: See oli kahtlemata kogu sarja kõige keerulisem raamat - nii sisult kui ka sõnakasutuselt. Ma ütlen päris ausalt, et mulle eriti ei meeldinud, kuidas kogu lugu lõpu sai. See juhtus liiga kiiresti ja ei mõjunud päris nii nagu oleks pidanud. Ma ei nutnud, vaid olin ainult vihane, sest ma lihtsalt ei ole tiim-Peeta, kui nii võib öelda.
Kui rääkida sellest, mis mulle meeldis, siis õnneks ei muutnud autor Katnissi kellekski, kes ta pole. Samuti noppisin ma raamatust välja paar väga head tsitaati, mis alati raamatule plusspunkte annavad. Lisaks sellele usun ma, et keerulisem sõnakasutus on siiski ka pluss. Ahjaa, ja see imeline laul, mida Katniss ühele Avoxile laulab, on ka suurepärane.

Hinnang: 10/10

pilt apollo.ee

No comments:

Post a Comment