Sunday, January 29, 2012

"Bert ja vennad" - Anders Jacobsson & Sören Olsson

7.

Pealkiri: "Bert ja vennad"

Autor: Anders Jacobsson & Sören Olsson

Leheküljed: 172

Sisu: «Kui olla koos maailma kõige ilusama ja armsama tüdrukuga, siis see ei loe, et tal on kolm eluohtlikku venda. Tasub riskida... loodan ma.»
Bert on nüüd oma eluga täiesti rahul. Ta käib Nadjaga ja nad kohtuvad sageli. Enne kui nad keeled koos suudlema hakkavad, arutlevad nad selle üle innukalt. Bert tahab sellega veel oodata. See võib ju valesti minna... Tavalist kauakestvat suudlust oskavad nad hästi. Bert on rahul ka oma parima sõbra Akega. Ta ootab pikisilmi sügisel kuuendasse klassi minekut. Aga kõigepealt naudib ta suvevaheaega, mis on paljulubav.
Nagu kõik teavad, võib aga ka selgeim suvetaevas kõige ähvardavamate pilvedega kattuda. Nagu näiteks peletis Klimp. Ja Nadja jõhkrad räkkaritest vennad Roffe, Ragge ja Reinhold...

Enda arvamus: Bert oli selles raamatus veel üsna noor ja see muutis minu jaoks kogu asja veel naljakamaks. Igatahes ei ole selle raamatu kohta eriti muud kirjutada, kui see, et nalja peaks seda lugedes tõesti saama ja teiseks plussiks on see, et raamatu lugemine läheb väga kiiresti.

Hinnang: 7/10


No comments:

Post a Comment